Zaznacz stronę

Diamond Poly

Producent kompozytów i wyrobów poliestrowo-szklanych

Producent kompozytów poliestrowo-szklanych (GFK) i laminatów

Firma Diamond Poly z siedzibą w Osłej jest producentem kompozytów, wyrobów poliestrowo-szklanych (tak zwanych laminatów).

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 1999 roku. Podczas tego okresu tworzyliśmy wraz z naszymi partnerami wszelkie komponenty począwszy od branży automotive po produkty z branży kosmetologicznej czy rekreacyjnej. 90% wyprodukowanych wyrobów trafia na eksport.

Gwarantujemy kompleksowość i najwyższą jakość realizacji zamówień. Aktualnie pracujemy nad własną produkcją basenów oraz jacuzzi. W naszej ofercie proponujemy państwu kilka modeli na każdą kieszeń. Firma oferuje szeroką gamę kolorów z palety RAL, Ashland. Dostosowujemy się do potrzeb klienta.

01
Kompozyty

Kompozyt poliestrowo-szklany jest materiałem kompozytowym złożonym z włókien szklanych i żywicy poliestrowej. Parametry fizyczne tego tworzywa stawiają go w czołówce współczesnych materiałów konstrukcyjnych.

02
Baseny

Kompleksowo zajmujemy się obsługą naszych klientów począwszy od doradztwa przy wyborze niecki, produkcji, montażu basenu w ogrodzie oraz ich serwisowaniu. Razem dążymy do tego by nasi klienci byli jak najbardziej zadowoleni z naszych usług, a nasze baseny kąpielowe sprawiały radość im i były powodem do dumy.

03
Jacuzzi

Aktualnie pracujemy nad własną produkcją basenów oraz jacuzzi. W naszej ofercie proponujemy państwu kilka modeli na każdą kieszeń. Firma oferuje szeroką gamę kolorów z palety RAL. Dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Misja i Wartości firmy

W firmie Diamond Poly chcemy tworzyć tzw. zdrową konkurencję bardzo chętnie nawiążemy nowe kontakty z firmami z branży kompozytów by wzajemnie spełniać większe cele czy założenia.

Jesteśmy gotowi rozpocząć stałą współpracę jako podwykonawcy. Ludzie, którzy tworzą naszą siłę produkcyjną pracują od początku powstania firmy, co daje gwarancję jakości i profesjonalizmu wykonywanych przez nas komponentów. Współpracujemy z kilkoma firmami na arenie międzynarodowej. Gwarantujemy kompleksowość i najwyższą jakość realizacji zamówień.

Współpraca

Aktualnie Firma Diamond Poly ma 2 ścieżki rozwoju jedną z nich jest produkcja innowatorskich niecek basenowych. Drugą zaś jest międzynarodowa współpraca z firmami z Europy.

Firma Diamond Poly chcemy tworzyć tz. zdrową konkurencję bardzo chętnie nawiążemy nowe kontakty z firmami z branży kompozytów by wzajemnie spełniać większe cele czy założenia. Jesteśmy gotowi rozpocząć stałą współpracę jako podwykonawcy.

Ludzie, którzy tworzą naszą siłę produkcyjną pracują od początku powstania firmy, co daje gwarancję jakości i profesjonalizmu wykonywanych przez nas komponentów. Współpracujemy z kilkoma firmami na arenie międzynarodowej. Gwarantujemy kompleksowość i najwyższą jakość realizacji zamówień.

Skontaktuj się z Nami

Adres biura

Szczytnica 101A, 59-720 Raciborowice Górne
info@diamondpw.com

Telefon

+48 693 560 343

PL   RU    NL   EN 

}

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 8.00-16.00

Zakład Produkcyjny

Osła 40A, 59-706 Gromadka

Telefon

Kierownik produkcji Poly +48 781 060 354
Kierownik Wood and Constr +48 661 889 433

PL   

}

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 7.00-15.00

pl_PLPolish