Zaznacz stronę

Kompozyt poliestrowo-szklany jest materiałem kompozytowym złożonym z włókien szklanych i żywicy poliestrowej. Parametry fizyczne tego tworzywa stawiają go w czołówce współczesnych materiałów konstrukcyjnych. Rynek branży kompozytowych rocznie notuje wzrost co świadczy o wszechstronnym zastosowaniu i doskonałych właściwościach materiału.

Aktualnie pracujemy nad własną produkcją basenów oraz jacuzzi. W naszej ofercie proponujemy państwu kilka modeli na każdą kieszeń. Firma oferuje szeroką gamę kolorów z palety RAL. Dostosowujemy się do potrzeb klienta.

Firma Diamond Poly wyspecjalizowała się w najbardziej powszechnej i najczęstszej stosowanej technologii laminowania tz. HLU„(Hand lay-up(ang.)” jest to ręczne nakładanie/odsączanie poszczególnych warstw laminatu z możliwością wzmocnienia elementami stalowymi / drewnianymi / tekstylnymi. Używane jest również Laminowanie ręczne z natryskiem żelkotu „Spray-Up”. Jako wzmocnienia stosujemy różnego rodzaju zaawansowane technologicznie materiały:
zbrojenia szklane, materiały przekładkowe, zbrojenia węglowe i aramidowe.

Podstawowymi materiałami stosowanymi w produkcji kompozytów są:

9
żywica poliestrowa
9
mata szklana
9
żywica epoksydowa
9
tkaniny z włókna szklanego
9
żelkot
9
włókna węglowe

W zależności od rodzaju zamówienia, dobieramy odpowiednie komponenty i materiały, pozwalające nacechować finalny produkt odpowiednimi właściwościami co do zastosowania i warunków pracy.
Współpracujemy z największymi dostawcami surowców i produktów branży kompozytowych.

Skontaktuj się z Nami

Adres biura

Szczytnica 101A, 59-720 Raciborowice Górne
info@diamondpw.com

Telefon

+48 693 560 343

PL   RU    NL   EN 

}

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 8.00-16.00

Zakład Produkcyjny

Osła 40A, 59-706 Gromadka

Telefon

Kierownik produkcji Poly +48 781 060 354
Kierownik Wood and Constr +48 661 889 433

PL   

}

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 7.00-15.00

pl_PLPolish