Zaznacz stronę

Diamond
WOOD AND CONSTRUCTIONS

Domy murowane, szkieletowe, modułowe, drewniane.

Budowa domów w stanie surowym

Diamond „Wood and Constructions” jest częścią firmy F.U Diamond z siedzibą w Szczytnicy w województwie dolnośląskim. Oddział Diamond „Wood and Constructions” powstał w wyniku ciągłego rozwijania się firmy F.U. DIAMOND i zapotrzebowaniem rynku. Działamy na rynku od 1999 roku. Posiadamy bardzo dobrze wyposażony park maszyn m.in w dużego żurawia wieżowego co znacznie skraca czas realizacji zleceń. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, nasza firma jest cenionym partnerem w branży budowlanej, również poza granicami naszego państwa. W naszych szeregach znajdują się płytkarze, murarze, cieśle, stolarze budowlani, dekarze i wiele innych. Atutem naszej firmy jest terminowość i solidność wykonywanych prac oraz projektów budowlanych. Odpowiednia ilość fachowców zapewnia krótki okres realizacji i terminowość wykonywanych usług.

01

Domy murowane

Oferujemy kompleksową budowę domów w technologii murowanej. Jako eksperci w tym temacie chcemy być dla Państwa wsparciem na każdym etapie. Zrealizujemy każdy projekt budowlany. Połączenie wiedzy i wysokich kwalifikacji pracowników, pozwala naszej firmie realizować trudne i bardzo wymagające projekty, dając Klientom spokój i gwarancję budowy w najwyższej jakości.

02

Domy drewniane

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z branży budowlanej, których łączy jedna pasja – budowanie najwyżej jakości szkieletowych domów z drewna. Mamy bogate doświadczenie, dzięki naszej pasji i tysięcznych realizacji. Nasi specjaliści wykonują szybko i profesjonalnie domy z drewna, które są zabezpieczone odpowiednią izolacją, dzięki czemu stają się one domami całorocznymi.

03

Domy modułowe

Domy stworzone przez naszą firmę Diamond Wood and Constructions w systemie modułowym są energooszczędne, nowoczesne i komfortowe. Domy modułowe nie powstają na placach budowy, ale w nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Dzięki czemu budowa takiego domu jest szybka i sprawna. Nasze domy modułowe charakteryzuje również atrakcyjna cena wraz z komfortem i ekologią.

04

Domy szkieletowe

Domy szkieletowe stawiane przez naszą firmę Diamond Wood and Constructions to gwarancja precyzyjnego wykonania i materiałów najwyższej jakości. Budynki szkieletowe cechują się wysoką energooszczędnością, a dzięki naszej konstrukcji i właściwej izolacji, dom będzie generował niskie rachunki za ogrzewanie. Coraz chętniej nasi Klienci wybierają budowę domu w technologii szkieletowej ze względu na ekologię.

Wynajem sprzętu budowlanego

Firma Diamond to ludzie i sprzęt pozwalający wykonać pracę szybko, efektywnie i profesjonalnie. W naszym parku maszynowym posiadamy między innymi dużego żurawia wieżowego wraz z operatorem, co znacznie skraca czas realizacji projektu i niweluje ograniczenia spowodowane wysokością obiektu.
Firma Diamond Wood and Constructions zajmuje się również wynajmem sprzętu budowlanego.
9
wynajem żurawi budowlanych wraz z operatorem
9
wynajem ładowarek/podnośników teleskopowych
9
wynajem rusztowań budowlanych nawet do 1200m2
wraz z montażem

Skontaktuj się z Nami

Adres biura

Szczytnica 101A
59-720 Raciborowice Górne

Telefon

+48 693 560 343
PL   RU    NL   EN 

info@diamondpw.com

}

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
8.00-16.00

Zakład Produkcyjny

Osła 40A
59-706 Gromadka

Telefon

Kierownik produkcji Poly +48 781 060 354
Kierownik Wood and Constr +48 661 889 433

PL   

}

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek
7.00-15.00

pl_PLPolish